1380
10 بهمن 1401 - 14:15

تقدیر دادستان کل کشور از فرمانده کل سپاه برای محرومیت‌‌زدایی

دادستان کل کشور گفت: خدمات ارزشمند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در محرومیت‌‌زدایی از سراسر کشور، آن را در زمره مردمی‌ترین نیروهای مسلح جهان قرار داده است.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی دادستانی کل کشور، در پی ارائه گزارشی از سوی عملکرد معاون هماهنگ‌‌کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت‌‌زدایی سپاه پاسداران، حجت‌الاسلام منتظری؛ دادستان کل کشور در نامه‌ای خطاب به سردار حسین سلامی؛ فرمانده کل سپاه پاسداران انقـلاب اسلامی ضمن ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده و تقدیر از زحمات صورت گرفته بر اطلاع‌رسانی و انعکاس گسترده فعالیت‌های صورت گرفته تاکید کرد.

متن این نامه بدین شرح است:

"گزارش عملکرد قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت‌‌زدایی که توسط معاون محترم هماهنگ‌کننده آن قرارگاه و متضمن اجرای یک میلیون و 309 هزار و 422 پروژه محرومیت‌‌زدایی عمرانی و غیرعمرانی در مناطق محروم مرزی، حساس و صعب‌العبور ارائه گردیده است، اینجانب را بر آن داشت تا از زحمات، خدمات و تلاش‌‌های سپاهیان عزیز و دست‌اندرکاران این گام بلند قدردانی و سپاسگزاری نمایم.

این خدمات ارزشمند که در اقصی نقاط کشور به محروم‌ترین اقشار جامعه ارائه شده است، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در زمره مردمی‌‌ترین نیروهای مسلح جهان قرار داده که علاوه بر نبرد با تروریسم و مبارزه با فقر به‌منظور ارتقای کرامت انسانی و حقوق بشر گام‌های مؤثری برداشته است.

خداوند منان را بر داشتن چنین نیروهای مسلح ارزشمندی شاکرم و همواره حامی آن جناب و یاران سبزپوشتان هستم.

اقتضا دارد؛ مراتب قدردانی اینجانب را به سردار فرماندهی قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت‌‌‌زدایی کوثر و همکاران سخت‌کوش ایشان ابلاغ فرمایید و نیز موضوع با این اهمیت بنحو مقتضی به چشم و گوش همگان رسانده شود تا بدخواهانی که تلاش دارند نام این نهاد مقدس را در فهرست تروریست قرار دهند، بدانند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علاوه بر مبارزه مستمر با تروریست‌‌ها چگونه در خدمت قشر محروم جامعه خدماتی دارند که در دنیا برای آن نظیری یافت نمی‌شود. موفق و مؤید باشید."

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1007545